Разлика помеѓу преработките на „Хакасија“

Додадени 19 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава hu:Hakaszföld
с (r2.7.3) (Робот: Додава vep:Hakasijan Tazovaldkund)
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Hakaszföld)
[[lv:Hakasija]]
[[lt:Chakasija]]
[[hu:Hakaszföld]]
[[mr:खाकाशिया प्रजासत्ताक]]
[[ms:Khakassia]]
34.422

уредувања