Разлика помеѓу преработките на „63“

Одземени 10 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Брише id:63
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:63 жыл)
с (r2.7.2) (Робот: Брише id:63)
[[be-x-old:63]]
[[bh:६३]]
[[bg:63]]
[[bs:63]]
[[br:63]]
[[bg:63]]
[[ca:63]]
[[cv:63]]
[[io:63]]
[[bpy:মারি ৬৩]]
[[id:63]]
[[ia:63]]
[[os:63-æм аз]]
24.401

уредување