Отвори го главното мени

Промени

Додадени 9 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува fr:124 av. J.-C.
[[eu:K. a. 124]]
[[fa:۱۲۴ (پیش از میلاد)]]
[[fr:-124 av. J.-C.]]
[[gl:-124]]
[[ko:기원전 124년]]
125.612

уредувања