Разлика помеѓу преработките на „NGC 1717“

Додадени 96 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава hr, sh, sk, uk, uz, zh
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if +{{subst:#if))
с (r2.7.2+) (Робот: Додава hr, sh, sk, uk, uz, zh)
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Орион]]
 
[[hr:NGC 1717]]
[[uz:NGC 1717]]
[[sk:NGC 1717]]
[[sr:NGC 1717]]
[[sh:NGC 1717]]
[[uk:NGC 1717]]
[[zh:NGC 1717]]
126.525

уредувања