Разлика помеѓу преработките на „29“

Одземени 10 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Брише id:29
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:29 жыл)
с (r2.7.2) (Робот: Брише id:29)
[[be-x-old:29]]
[[bh:२९]]
[[bg:29]]
[[bs:29]]
[[br:29]]
[[bg:29]]
[[ca:29]]
[[cv:29]]
[[io:29]]
[[bpy:মারি ২৯]]
[[id:29]]
[[ia:29]]
[[os:29-æм аз]]
24.401

уредување