Разлика помеѓу преработките на „Општини во Франција“

с
r2.7.2) (Робот: Додава sv:Frankrikes kommuner
с (r2.7.2+) (Робот: Додава uz:Fransiya kommunalari)
с (r2.7.2) (Робот: Додава sv:Frankrikes kommuner)
[[sl:Občine Francije]]
[[fi:Ranskan kunnat]]
[[sv:Frankrikes kommuner]]
[[th:เทศบาลในประเทศฝรั่งเศส]]
[[uk:Комуна (Франція)]]
6.013

уредувања