Колорадо Спрингс: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Робот: Менува br:Colorado Springs
с (r2.7.2) (Робот: Додава br:Colorado Springs (Colorado))
с (r2.7.2) (Робот: Менува br:Colorado Springs)
[[be:Горад Каларада-Спрынгс]]
[[bg:Колорадо Спрингс]]
[[br:Colorado Springs (Colorado)]]
[[ca:Colorado Springs]]
[[cs:Colorado Springs]]
6.013

уредувања