Разлика помеѓу преработките на „Асоцијација на тениските професионалци“

с
r2.7.2) (Робот: Менува fr:ATP World Tour
с (r2.7.1) (Робот: Менува hr:Udruga teniskih profesionalaca)
с (r2.7.2) (Робот: Менува fr:ATP World Tour)
[[eu:Association of Tennis Professionals]]
[[fa:انجمن تنیس حرفه‌ای]]
[[fr:ATP World Tour]]
[[gl:Asociación de Tenistas Profesionais]]
[[ko:프로 테니스 협회]]
9.281

уредување