Моч: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2) (Робот: Додава ky:Заара(сийдик)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава sn:Mutundo; козметички промени)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ky:Заара(сийдик))
[[he:שתן]]
[[ku:Mîz]]
[[ky:Заара(сийдик)]]
[[la:Urina]]
[[lv:Urīns]]
7.011

уредување