Разлика помеѓу преработките на „Мајкл Роџерс (велосипедист)“

нема опис на уредувањето
{{Инфокутија за велосипедист
| name = Мајкл Роџерс
| image = Michael Rogers 2011TDF2012.jpg
| caption = Роџерс во 20112012
| fullname = Мајкл Роџерс
| nickname = Доџер, Мајк
5

уредувања