Разлика помеѓу преработките на „Нџамена“

Одземени 55 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (r2.6.5) (Бот Менува: nah:Yamena)
|motto =
<!-- images and maps ----------->
|image_skyline = People on horseback in Fort Lamy, Chad,N'djamena2.jpgJPG
|imagesize = 300px
|image_caption = Центар на Нџамена
|image_flag =
|flag_size =