Разговор:Главна страница: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
Поздрав. ([[Корисник:Toci|Toci]] 00:00, 27 февруари 2008 (UTC))
 
==Правописно прашање==
 
Дали се пишува слеано („добредојдовте“) или разделено („добре дојдовте“)? Со Е (добре...) или со О (добро...)? Однапред благодарам.
Анонимен корисник