Разлика помеѓу преработките на „Американец во Париз“

Додадени 3.998 бајти ,  пред 8 години
Создадена страница со: {{Infobox film | name = Американец во Париз | image = | image_size = | caption = | director ...
(Создадена страница со: {{Infobox film | name = Американец во Париз | image = | image_size = | caption = | director ...)
(нема разлика)
2.148

уредувања