Игор Ѓузелов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 43 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
{{DEFAULTSORT:Ѓузелов}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Македонски фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери со потекло од Струмица]]