Разлика помеѓу преработките на „Блел Кадри“

Додадени 9 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.2+) (Робот: Додава no:Blel Kadri)
{{Инфокутија за велосипедист
| name = Блел Кадри
| image = Blel Kadri RDS Tourmalet.jpg
| caption =
| fullname = Блел Кадри
5

уредувања