Штитовидни: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава frr:Apiales
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава pl:Selerowce)
с (Робот: Додава frr:Apiales)
[[fa:کرفس‌سانان]]
[[fr:Apiales]]
[[frr:Apiales]]
[[gl:Apiales]]
[[ko:미나리목]]
85.496

уредувања