Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Надворешни односи на Црна Гора“

с
с (r2.5.1) (Робот: Додава it:Categoria:Relazioni internazionali del Montenegro)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава fa:رده:روابط خارجی مونته‌نگرو)
[[en:Category:Foreign relations of Montenegro]]
[[es:Categoría:Relaciones internacionales de Montenegro]]
[[fa:رده:روابط خارجی مونته‌نگرو]]
[[fr:Catégorie:Politique étrangère du Monténégro]]
[[ko:분류:몬테네그로의 대외 관계]]
126.665

уредувања