Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Филмови за Хари Потер“

изменета категоризација
с (r2.7.1) (Робот: Додава la:Categoria:Harry Potter (series pellicularum))
(изменета категоризација)
[[Категорија:Семејни филмови|Хари Потер]]
[[Категорија:Филмски серии|Хари Потер]]
[[Категорија:Филмови базиранизасновани на книги|Хари Потер]]
[[Категорија:Филмови на Warner Bros.|Хари Потер]]
 
2.148

уредувања