Категорија:Управување со Византија: Разлика помеѓу преработките

с
с (r2.7.1) (Бот Додава: tr:Kategori:Bizans hükümeti)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fa:رده:دولت امپراتوری روم شرقی)
[[en:Category:Government of the Byzantine Empire]]
[[es:Categoría:Gobierno del Imperio bizantino]]
[[fa:رده:دولت امپراتوری روم شرقی]]
[[fr:Catégorie:Administration byzantine]]
[[it:Categoria:Cariche bizantine]]
1.364

уредувања