Разлика помеѓу преработките на „Западна Европа“

Додадени 3 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува xmf:ბჟადალი ევროპა
с (r2.7.3) (Робот: Додава xmf:ბჟადალ ევროპა)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува xmf:ბჟადალი ევროპა)
[[mg:Eoropa Andrefana]]
[[mr:पश्चिम युरोप]]
[[xmf:ბჟადალბჟადალი ევროპა]]
[[arz:اوروبا الغربيه]]
[[ms:Eropah Barat]]
126.095

уредувања