Сент Џон (Барбадос): Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(Создадена страница со: <table border="1" cellpadding="2" cellspacing="0" align="right"> <tr><th colspan="2" align=center bgcolor="#AEFHAD">'''Статистика'''</th></tr> ...)
 
Нема опис на уредувањето
{{Парохии на Барбадос}}
 
[[Категорија:Парохии во Барбадос]]
 
[[ca:Saint John (Barbados)]]