Разлика помеѓу преработките на „Жозе Мурињо“

Додадени 83 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
(разјаснување за името)
[[Категорија:Португалци]]
[[Категорија:Реал Мадрид]]
[[Категорија:Португалски фудбалски менаџери]]
 
[[ar:جوزيه مورينيو]]
[[az:Joze Mourinyo]]