Операција Барбароса: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Менува bg:Операция „Барбароса“
с (r2.7.2) (Робот: Менува bg:Барбароса (военна операция))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува bg:Операция „Барбароса“)
[[be:План Барбароса]]
[[be-x-old:Плян Барбароса]]
[[bg:Операция „Барбароса“]]
[[bg:Барбароса (военна операция)]]
[[bs:Operacija Barbarossa]]
[[ca:Operació Barbarroja]]
127.134

уредувања