NGC 972: Разлика помеѓу преработките

Додадени 240 бајти ,  пред 9 години
с
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if +{{subst:#if))
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Овен]]
 
[[az:NGC 972]]
[[be:NGC 972]]
[[de:NGC 972]]
[[eo:NGC 972]]
[[fr:NGC 972]]
[[hr:NGC 972]]
[[nl:NGC 972]]
[[pl:NGC 972]]
[[pt:NGC 972]]
[[ru:NGC 972]]
[[sh:NGC 972]]
[[sk:NGC 972]]
[[sr:NGC 972]]
[[tr:NGC 972]]
[[uk:NGC 972]]
[[uz:NGC 972]]
[[zh:NGC 972]]
85.496

уредувања