Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Џон Квинси Адамс“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
INkubusse ја премести страницата Разговор:Џон Квинси Адамс на Разговор:Џон Квинзи Адамс: се надевам дека автоматски ќе се пренасочат и др...
с (Бот додава шаблон: Страница за разговор)
 
с (INkubusse ја премести страницата Разговор:Џон Квинси Адамс на Разговор:Џон Квинзи Адамс: се надевам дека автоматски ќе се пренасочат и др...)