Клавдиј Птоломеј: Разлика помеѓу преработките

Одземени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува fa:بطلمیوس
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава af:Ptolemaeus)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fa:بطلمیوس)
[[eo:Ptolemeo]]
[[eu:Klaudio Ptolomeo]]
[[fa:کلاودیوس بطلمیوس]]
[[fr:Ptolémée]]
[[fy:Ptolemaeus]]
127.306

уредувања