Разлика помеѓу преработките на „Административна поделба на Индонезија“

с
r2.7.2) (Робот: Додава uz:Indoneziya hududiy boʻlinishi
с
с (r2.7.2) (Робот: Додава uz:Indoneziya hududiy boʻlinishi)
[[id:Pembagian administratif Indonesia]]
[[jv:Pamérangan administratif Indonésia]]
[[uz:Indoneziya hududiy boʻlinishi]]
[[pt:Subdivisões da Indonésia]]
[[ru:Административное деление Индонезии]]
9.281

уредување