Шарлот: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава cy:Charlotte, Gogledd Carolina
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава xmf:შარლოთი)
с (r2.7.3) (Робот: Додава cy:Charlotte, Gogledd Carolina)
[[ca:Charlotte (Carolina del Nord)]]
[[cs:Charlotte (Severní Karolína)]]
[[cy:Charlotte, Gogledd Carolina]]
[[da:Charlotte (North Carolina)]]
[[de:Charlotte (North Carolina)]]
[[hu:Charlotte]]
[[mr:शार्लट]]
[[xmf:შარლოთი]]
[[ms:Charlotte, Carolina Utara]]
[[nl:Charlotte (North Carolina)]]
[[vo:Charlotte (North Carolina)]]
[[war:Charlotte, North Carolina]]
[[xmf:შარლოთი]]
[[yo:Charlotte, North Carolina]]
[[zh:夏洛特 (北卡羅來納州)]]
127.230

уредувања