Бранислав Ивановиќ: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 | name = Бранислав Иванович | image = 220px | caption...)
 
Нема опис на уредувањето
| years4 = 2006–2008 | clubs4 = ФК Локомотив Москва | caps4 = 54 | goals4 = 5
| years5 = 2008– | clubs5 = [[Челзи]] | caps5 = 107 | goals5 = 8
| nationalyears1 = 2003–2007 | nationalteam1 = [[Србија|Српски национален фудбалски тим под 21 год|Србија]] | nationalcaps1 = 38 | nationalgoals1 = 4
| nationalyears2 = 2005– | nationalteam2 = [[Србија|Српски национален фудбалски тим|Србија]] | nationalcaps2 = 51 | nationalgoals2 = 6
| pcupdate = 23:00, 16 June 2012 (UTC)
| ntupdate = 22:00, 15 June 2012 (UTC)