Бели дробови: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2) (Робот: Додава wa:Peumon
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава ast:Pulmón)
с (r2.7.2) (Робот: Додава wa:Peumon)
[[vi:Phổi]]
[[fiu-vro:Täü]]
[[wa:Peumon]]
[[war:Baga]]
[[yi:לונג]]
7.011

уредување