Разлика помеѓу преработките на „Казабланка (филм)“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава sh:Casablanca (film)
с (r2.7.2) (Робот: Менува hr:Casablanca (1942.))
с (r2.7.3) (Робот: Додава sh:Casablanca (film))
[[sl:Casablanca (film)]]
[[sr:Казабланка (филм)]]
[[sh:Casablanca (film)]]
[[fi:Casablanca (elokuva)]]
[[sv:Casablanca (film)]]
126.034

уредувања