Аеродром Љубљана: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
* [[Trade Air]] ([[Аеродром Загреб|Загреб]], [[Аеродром Сараево|Сараево]])
* [[UPS Airlines]] (Атина, [[Аеродром Келн/Бон|Келн/Бон]])
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
[[Категорија:Аеродроми во Словенија]]