Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
Робот: Додава ml:ടൂളൂസ്
[проверена преработка][проверена преработка]
с r2.7.2+) (Робот: Менува eu:Tolosa Okzitania
MerlIwBot (разговор | придонеси)
с Робот: Додава ml:ടൂളൂസ്
Ред 102:
[[lt:Tulūza]]
[[hu:Toulouse]]
[[ml:ടൂളൂസ്]]
[[mr:तुलूझ]]
[[xmf:ტულუზა]]
85.496

уредувања