Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Kekev“

(→‎Пак јас :): ново заглавие)
 
Извини што сметам пак каде можам да се кандидирам за уредувач? оценување и прифаќање/отфрлање нови статии....
[[User:M4r51n|M4r51n]] <small>([[User talk:M4r51n|разговор]])</small> 18:48, 13 јули 2012 (CEST)