Разлика помеѓу преработките на „Џон Адамс“

Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава sl:John Adams
с (r2.7.3) (Робот: Додава ckb:جۆن ئادامز)
с (r2.7.3) (Робот: Додава sl:John Adams)
[[simple:John Adams]]
[[sk:John Adams (prezident USA)]]
[[sl:John Adams]]
[[ckb:جۆن ئادامز]]
[[sr:Џон Адамс]]
9.281

уредување