Разлика помеѓу преработките на „Шпанска граматика“

Додадени 63 бајти ,  пред 8 години
с
Брзо додавање категорија Граматики на јазици (со користење на HotCat)
с (MacedonianBoy ја премести страницата Граматика на шпанскиот јазик на Шпанска граматика презапишувајќи врз пренасочување)
с (Брзо додавање категорија Граматики на јазици (со користење на HotCat))
[[ta:எசுப்பானிய இலக்கணம்]]
[[zh:西班牙语语法]]
 
[[Категорија:Граматики на јазици]]