Предлошка:ПолКарта Остров Ирска: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.5) (Робот: Додава ko:틀:위치 지도 아일랜드 섬
сНема опис на уредувањето
с (r2.6.5) (Робот: Додава ko:틀:위치 지도 아일랜드 섬)
[[en:Template:Location map island of Ireland]]
[[fa:الگو:Location map island of Ireland]]
[[ko:틀:위치 지도 아일랜드 섬]]
[[pt:Predefinição:Mapa de localização/Ilha da Irlanda]]
</noinclude>
1.372

уредувања