Разлика помеѓу преработките на „Тито Петковски“

Додадени 166 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
{{Претседатели на Собранието на РМ}}
 
{{DEFAULTSORT:Петковски, Тито}}
[[Категорија:Претседатели на Собранието на Република Македонија]]
[[Категорија:Македонски политичари]]