Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1823“

Одземени 3 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Робот: Менува se:Category:1823
с (r2.7.3) (Робот: Додава diq:Kategori:1823)
с (r2.6.5) (Робот: Менува se:Category:1823)
[[ru:Категория:1823 год]]
[[sah:Категория:1823]]
[[se:KategoriijaCategory:1823]]
[[sq:Kategoria:1823]]
[[simple:Category:1823]]
3.967

уредувања