Палеонтологија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2+) (Робот: Менува fa:دیرینه‌شناسی
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава ext:Paleontologia)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fa:دیرینه‌شناسی)
[[ext:Paleontologia]]
[[eu:Paleontologia]]
[[fa:دیرین‌شناسیدیرینه‌شناسی]]
[[fr:Paléontologie]]
[[fy:Paleontology]]
127.389

уредувања