Разлика помеѓу преработките на „Димитар Стојанов - Мире“

с
нема опис на уредувањето
с
с
{{Претседатели на Собранието на РМ}}
 
{{DEFAULTSORT:Стојанов - Мире, Димитар}}
[[Категорија:Претседатели на Собранието на Република Македонија]]
[[Категорија:Македонци]]
[[Категорија:Македонски политичари]]