Разлика помеѓу преработките на „Претседател на Собранието на Македонија“

с
нема опис на уредувањето
с
с
*[http://www.sobranie.mk/mk/index.asp Собрание на Република Македонија]
 
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Собрание на Република Македонија]]
[[Категорија:Управување со Република Македонија]]