Разлика помеѓу преработките на „Централна банка на Иран“

Нова страница: {{политики на Иран}} thumb|250px|лево|Bank Markazi, [[Tehran, Iran]] '''Централната банка на Ир...
(Нова страница: {{политики на Иран}} thumb|250px|лево|Bank Markazi, [[Tehran, Iran]] '''Централната банка на Ир...)
(нема разлика)