Разлика помеѓу преработките на „Видерштет“

Додадени 28 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава kk:Видерштедт
(Создадена страница со: {{Infobox German location |Art = Градски дел |Town = Арнштајн |image_photo ...)
 
с (r2.7.2+) (Робот: Додава kk:Видерштедт)
[[eo:Wiederstedt]]
[[it:Wiederstedt]]
[[kk:Видерштедт]]
[[nl:Wiederstedt]]
[[pt:Wiederstedt]]
126.432

уредувања