Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Кина“

Одземени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Робот: Менува ky:Category:Кытай, se:Category:Kiinná
с (Робот: Додава kaa:Kategoriya:Qıtay)
с (r2.6.5) (Робот: Менува ky:Category:Кытай, se:Category:Kiinná)
[[sw:Jamii:Uchina]]
[[ku:Kategorî:Çîn]]
[[ky:КатегорияCategory:Кытай]]
[[la:Categoria:Sinae]]
[[lv:Kategorija:Ķīna]]
[[ru:Категория:Китай]]
[[sah:Категория:Кытай]]
[[se:KategoriijaCategory:Kiinná]]
[[sco:Category:Cheenae]]
[[stq:Kategorie:China]]
3.967

уредувања