Шлајфе: Разлика помеѓу преработките

Додадени 39 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава kk:Шлайфе (Саксония)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава pt:Schleife)
с (r2.7.3) (Робот: Додава kk:Шлайфе (Саксония))
[[hsb:Slepo]]
[[it:Schleife]]
[[kk:Шлайфе (Саксония)]]
[[nl:Schleife]]
[[no:Schleife (Sachsen)]]
127.214

уредувања