Категорија:1993 во филмот: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава pt:Categoria:1993 no cinema
с (Робот: Додава tr:Kategori:1993'te sinema)
с (r2.7.1) (Робот: Додава pt:Categoria:1993 no cinema)
[[oc:Categoria:1993 al cinèma]]
[[pl:Kategoria:1993 w filmie]]
[[pt:Categoria:1993 no cinema]]
[[ru:Категория:1993 год в кино]]
[[sv:Kategori:Filmåret 1993]]
34.422

уредувања