Разлика помеѓу преработките на „Грацијан“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува ar:جراتيان
с (r2.7.1) (Бот Додава: no:Gratian)
с (r2.7.2) (Робот: Менува ar:جراتيان)
[[Категорија:Егзекутирани римски императори]]
 
[[ar:كراتيانجراتيان]]
[[an:Gracián]]
[[bg:Грациан]]
9.281

уредување