Категорија:Светско првенство во водени спортови 2011: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.5) (Робот: Додава ko:분류:2011년 세계 수영 선수권 대회
с (r2.7.2) (Бот Додава: en, fr, hu, it, nl, no, pl, pt, ru, sr, zh)
с (r2.6.5) (Робот: Додава ko:분류:2011년 세계 수영 선수권 대회)
[[en:Category:2011 World Aquatics Championships]]
[[fr:Catégorie:Championnats du monde de natation 2011]]
[[ko:분류:2011년 세계 수영 선수권 대회]]
[[it:Categoria:Campionati mondiali di nuoto 2011]]
[[hu:Kategória:2011-es úszó-világbajnokság]]
1.372

уредувања