Државен универзитет во Тетово: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Мења: en:State University of Tetova)
сНема опис на уредувањето
* [http://www.unite.edu.mk/Maqedonisht/index.html Официјален веб-сајт на факултетот]
 
[[Категорија:МакедонскиУниверзитети универзитетиод Република Македонија|Тетовски]]
 
[[bg:Тетовски университет]]